Agzas prātojumi

aiz trejdeviņiem kalniem un trejdeviņām jūrām...

svētdiena, aprīlis 17, 2005

...bet pirms tam daudz skriešanu, liels stress, daudz naudas apgrozībā un neticīgs skatiens uz to visu... Lasvegasa? Mm, nekad nebiju domājusi uz turieni doties. Bet tagad spīd. Jautājums tik, vai viss noritēs pietiekami gludi, lai šogad pēc Jāņiem es sēdētu lidmašīnā uz turieni. Un jo tuvāk nāk, jo vairāk gribu :). Pēc bildēm tā izskatās kā cita pasaule. Nu ir jau arī, ņemot vērā, ka lai tiktu uz ASV priekš vīzas jāiesniedz kaudze papīru un vēl jāiet uz interviju. Pie kam par ievestu ābolu tur uzliek 50USD sodu (mazāko no visiem), jo neko tādu ievest nedrīkst. Nekādus piena produktus, nekādus augļus, kur nu vēl kādus gaļas izstrādājumus. Ir gan viens izņēmums - konservi, arī gaļas. Bet visam pārējam jābūt ražotāja fasētā iepakojumā. Nu bet es viņus arī saprotu, tos amerikāņus - viņu zeme tik liela - nav vienkārši to nosargāt no baktērijām, citiem maziem bet nejaukiem radījumiem, kā arī pūli ļaužu, kas tā vien tīko apmesties viņu zemē.
Mamma saka, lai nestāstu nevienam - viņa māņticīga. Vispār jau es arī, bet man liekas, ka tas ir stulbi. Tad nu ņemu un lielos visiem pēc kārtas ar sevi :) Lai tā māņticība iet prom. Gan jau i bez viņas tikšu :). Bet pat ja netikšu - tad ne jau nu tās dēļ...
heijā! :)

3 Comments:

At 17/4/05 12:38 priekšpusdienā, Anonymous Anonīms said...

Veicās tev.. Lai viss izdodās.

 
At 20/4/05 5:14 pēcpusdienā, Anonymous Anonīms said...

Turu par Tevi iikshkji... =) prieks, ka Tev ir taada iespeeja... =) =) =)

/Janchux

 
At 5/5/05 12:43 priekšpusdienā, Blogger Agzas said...

Vīza dabūta, lidmašīnas biļetes pasūtītas, konferences reģistrācijas nauda samaksāta, pat divām naktīm jau viesnīcas norezervētas. Nupat jaunā darba "dzimšanas dienā" dabūta arī jauna soma, kur likt mantas papildus tām, kas čemodānā. Viss iet uz priekšu :)
Paldies par vēlējumiem :)! Janchuk, īkšķi vēl nelaid vaļā - vēl kādu laiciņu vajadzētu paturēt - līdz būšu atpakaļ un ar abām kājām atkal uz zemes Rīgas lidostā :).

 

Ierakstīt komentāru

<< Home